36.011.80 - SNAP FRAME A4 - Aluminijasti reklamni okvir
10,91 € +DDV
| Zaloga |
1.137 |
Osnovni podatki
| Koda | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Paket | 10/1 |
| Neto teža | 0.46 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Črtna koda | 8605040049266 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.26 x 0.19 x 0.36 m |
| Teža bruto kartona | 4.96 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 761699900000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
